Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces ucznia naszej szkoły w Konkursie Wiedzy Informatycznej w ramach współpracy z OHP w Dąbrowie Tarnowskiej

laureat17 marca w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy zakończył się XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej. W ramach konkursu 36 młodych informatyków rozwiązało test składający się z 20 pytań, a następnie prezentowali swoje umiejętności podczas piętnastominutowej autoprezentacji przed komisją konkursową.

Laureatem XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej został uczeń naszej szkoły Tomasz Wawrzynek reprezentujący Małopolską Komendę Wojewódzką.

Tomkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

© Copyright by PCEiKZ Szczucin ©