Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”.

 Młodzież naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem Pary Prezydenckiej „Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.” Organizatorem imprezy, która odbyła się 7 września 2018 na Rynku naszego miasta, było SCKiB w Szczucinie. Mieszkańcy naszej Gminy, z uwagą śledzili losy bohatera książki – Cezarego Baryki,, czemu sprzyjała piękna słoneczna pogoda. Fragmenty powieści czytali dorośli oraz młodzież ze szkoły podstawowej oraz PCEiKZ. Bardzo ładnie zaprezentowały się uczennice II LOA;Anna Cieciura ,Liwia Soja oraz Oliwia Jastrząb z klasy ILOA .Wśród publiczności znaleźli się uczniowie klas III z- z PCEiKZ wraz z nauczycielami ;S.Dąbroś,R.Kmecik,E.Plebańska

© Copyright by PCEiKZ Szczucin ©