wirtualny spacer8

Sukces w wojewódzkim konkursie spawalniczym

W dniu 9 grudnia 2019 roku podczas uroczystej Gali Kształcenia Zawodowego, która odbyła się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie uczniowie technikum mechanicznego naszej szkoły wraz z opiekunem Panem Lucjanem Urbanem oraz dyrektorem szkoły Panią Magdaleną Mach-Surowiec odebrali z rąk Pana Edwarda Czesaka Członka Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Pana Rafała Kosowskiego radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz wicekuratora oświaty w Krakowie Pani Haliny Cimer nagrody w konkursie wojewódzkiego Mam Zawód Mam Fantazję w konkurencji „Rzeźba przestrzenna wykonana technikami spawalniczymi – zagroda chłopska” .
Reprezentanci naszej szkoły w składzie Bartosz Kilian z klasy IV TT i Łukasz Świątek z klasy III TM wykonali zagrodę metodą spawania elektrodą otuloną oraz w osłonie gazów (MAG).
Natomiast Patryk Nowakowski z klasy III TM i Mikołaj Koper z klasy IV TT weszli w skład drużyn mieszanych i zdobyli odpowiednio I i III miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


stopka oferta 2021 22