Oferta zajęć dodatkowych dla uczniów PCEiKZ

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/klasy

Termin zajęć

Agnieszka Kowalik

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

Wszystkie klasy maturalne

Piątek 7:00

Anna Gumułka

Zajęcia przygotowujące do egzaminów z kwalifikacji i “wyrównawcze” z przedmiotów zawodowych

4TTI

Wtorki 12:35-13:30

Anna Jędo

Zajęcia rozwijające i kompensacyjne

1LOA

Czwartki 7 lekcja

Anna Jędo

Zajęcia przygotowujące językowo w ramach projektu „Młodzi kompetentni na start”

Klasy drugie technikum informatyk i teleinformatyk

Wg harmonogramu

Bogdan Kłyś

Konsultacje z przedmiotów zawodowych grupy mechanicznej

Dla chętnych uczniów z klas: II MIP, II MG, III TM, I TM, IV TM

Poniedziałek 13.25 - 15.00

Środa  8.00 - 8.45

(zamiennie, według potrzeb)

Ewa Szuścik-Radłowska

Zajęcia wyrównawczo – powtórzeniowe do matury

3 LOA, 4TTI

Poniedziałki godz. 7.10

Grażyna Andrzejewicz

Przygotowanie do matury

IV Technikum Mechaniczne

Środy 6 godz. lekcyjna

Klepacz Ewa

„Ciekawa chemia” – (zajęcia dodatkowe dla uczniów zainteresowanych chemią, chcących wyrównać ew. braki w tej dziedzinie wiedzy)

II LO B

Poniedziałki, godz. 8.00

Krystyna Wróbel

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Kl. II (Technikum i Liceum)

Wtorki godz. 14.15

Krystyna Wróbel

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Uczniowie klas branżowych

Środa godz. 7.00

Krzysztof Słupek

Zajęcia dodatkowe MCHe (weekendowe)

2TG

07.11.2020

Krzysztof Słupek

Zajęcia wyrównawcze do egzaminu

4TTI, 3TTI (teleinformat.)

Poniedziałek 14:10-15:50 (wedle potrzeb)

Maciej Mitera

Algorytmika i programowanie - zajęcia wyrównawcze dla maturzystów

4TTI

Poniedziałek lekcja 6

Maciej Mitera

Arkusz kalkulacyjny i tworzenie stron internetowych (HTML) - zajęcia wyrównawcze

1 TI

Poniedziałek lekcja 1

Marek Jachym

Zajęcia dla maturzystów z historii

1- IV TM, 1-III LO A

Wtorek 14.10

Mariusz Najduch

Zajęcia techniczne

II MG, II MIP, I TM

Czwartek 15.00-17.00

Mariusz Najduch

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji

IV TM, III TM

Do uzgodnienia od listopada

Marta Sieroń

Zajęcia z j. polskiego dla maturzystów p. p.

III LO/A

Wtorek 7.15 – 8.00

Marta Sieroń

Zajęcia z j. polskiego dla maturzystów p. rozszerzony

III LO/A

Czwartek 11.45 – 12.30

Marta Szwajkosz

Zajęcia z geografii dla maturzystów

3 LOA oraz 4 TM

Lekcja 0 - piątek 4TM
Lekcja 1 - piątek 3LOA

Mieczysława Stojek

Zajęcia rozwijające zainteresowania z fizyki

2 TG, 2 MG

Poniedziałki godz. 7:00

Monika Dąbroś

Dodatkowe zajęcia z języka polskiego

II LO A

Środa 7:10

Ryszard Juzwa

Przygotowanie do egzaminów zawodowych

3TMT teleinformatyk

Wtorek 14.15 – 15.50

Stella Dąbroś

Zajęcia z piłki siatkowej

I Z, II Z, II LO/B, II TI

Poniedziałek 15.00-16.00
Wtorek 15.00- 16.00

Wojciech Wilk

Zajęcia wyrównawcze do egzaminu

3 TI (informatyk)

Poniedziałek: 15:00 - 16:40 (wedle potrzeb)

Wojciech Wilk

Zajęcia dodatkowe MCHe (weekendowe)

2 TG

07.11.2020