test 3

Drodzy Wolontariusze

      Nowy rok szkolny mobilizuje nas do działania, do kontynuacji tego co robiliśmy, ale również do rozpoczęcia nowych akcji.

     We wrześniu przystępujemy do nowej edycji projektu ,,Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia?, przypomnę, że nasza szkoła ma już swoje tradycje związane z udziałem w tym właśnie projekcie i w dwóch wcześniejszych edycjach nasi uczniowie zdobywali laury, byli m.in. dwukrotnie zaproszeni do Filharmonii Krakowskiej, gdzie mieli zaszczyt przyjmować gratulacje za aktywne zaangażowanie się w akcje charytatywne od samego Kardynała Dziwisza.

Oczywiście pomagamy, nie licząc na żadne nagrody...i już sam fakt, że możemy pomóc innym jest wystarczającą nagrodą dla nas...więc do działania!

Przypominam, że osoby chętne do wsparcia akcji Towarzystwa Malta z Tarnowa, pomagającego dzieciom na Ukrainie, do której przyłączyliśmy się w ubiegłym roku szkolnym, mogą kontaktować się ze mną (codziennie od 8 w Sali nr 48).

Nadal zbieramy nakrętki dla Wiktori, na pewno w wakacje wypiliście dużo wody i mleka...:-)...

Pragnę na stronie Szkoły podziękować naszej absolwentce Karolinie Mach, obecnie studentce psychologii, która w wakacje poświęcala swój wolny czas, żeby zajmować się dzieciakami z Domu Dziecka w Pacanowie i często można ją było spotkać uśmiechniętą na spacerze z dziećmi po ulicach Pacanowa. Można z niej brać przykład, z pewnością dobrze wykorzystała swój wolny czas....

       Spotkanie wszystkich osób chętnych do pracy w wolontariacie w najbliższą środę tj.17.09 na długiej przerwie w sali nr 48, zapraszam...:-)...

                                                                             Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

                                                                                 Grażyna Andrzejewicz