Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

W miniony piątek, tj.27 marca 2015 r. na świetlicy szkolnej uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w Kiermaszu Świątecznym, na którym można było podziwiać pękne ozdoby Świąteczne, króliki, jajka, koszyczki i kartki, jak również poczęstować się smacznymi domowymi wypiekami.

W szkole zapanowała świąteczna atmosfera.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne, m.in. na ?Adopcję Serca?, w której bierze udział nasza Szkoła.

Wszystkim wolontariuszom pomagającym w przygotowaniu imprezy serdecznie dziękujemy.

 Opiekun SK PCK Teresa Domańska

 Opiekun SKW Grażyna Andrzejewicz