Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • szkoła
    Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
    w Szczucinie
  • warsztaty

ŚWIĄTECZNE ODWIEDZINY

Przed Swiętami nasi wolontariusze wraz z opiekunami tj. ks. Tomaszem oraz p. Grażyną odwiedzili ze świątecznymi życzeniami i stroikami zrobionymi przez uczniów, swoich podopiecznych w Domach Pomocy Społecznej w Ratajach i Słupi oraz w Domu Dziecka w Pacanowie.

Przyłączyli się także do nas wspólpracujący z naszą szkołą członkowie Grupy Inicjatyw Młodzieżowych ze Szczucina, a wśród nich nasi byli i obecni uczniowie m.in Krzysiek, Wojtek, Aneta i Dominika, ofiarując dzieciom z DDz oprócz życzeń również kosz owoców.

Odwiedzani pensjonariusze oraz dzieci nie kryli wzruszenia, i dziękując za pamięć, prosili o przekazanie świątecznych życzeń całej naszej szkolnej społeczności, co z przyjemnością robimy.

P4031044