Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
w Szczucinie

Dzień Otwarty Szkoły

 31.05.2023 roku już po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych. Tym razem trochę nietypowy, zależało nam aby pokazać atmosferę panującą w szkole. Dlatego było na wesoło: turnieje sportowe pod okiem naszych nauczycieli, plener malarskie który zorganizowała pani Iwona Bielaszka- Podsada, nie zabrakło też muzyki o co zatroszczyła się pani Renata Wilk- Krzciuk.

     Można było posilić się kiełbaskami z grilla, którym zajęli się panowie z kl. II TM pod czujnym okiem pani Krystyny Wróbel czy ciastem przyniesionym przez uczniów a które serwowały uczennice klasy II W. Odbyły się też pokazy pierwszej pomocy, których instruktarzu dokonywali Strażacy pod okiem pani Mieczysławy Stojek. Młodzież odwiedzająca naszą placówkę jak też rodzice mogli zobaczyć sale CNC, ślusarnie ,samochodówkę czy też nowocześnie wyposażone sale teleinformatyczne.

     Swoje dokonania rzeźbiarskie oraz techniki twórcze prezentował uczeń klasy IV TP Karol Bielat.

     Odbył się też „Turniej Szkolny w Piłkę Siatkową o Puchar Przewodniczącej Rady Rodziców” Zwyciężyła drużyna klasy III TI, gratulujemy też pozostałym klasie ITI, IIW i IIITI. Rozgrywki poprowadził Jarosław Będkowski.

     Był to również dla naszych uczniów dzień turniejów, gier i zabaw. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wykonania karaoke i taneczne popisy uczniów i nauczycieli. Jak również zawody sportowe na orliku.

         W organizację imprezy włączyła się Rada Rodziców. Nagrody w konkursach pozyskano od pani Barbary Furgał i firmie Groszek za co dziękujemy.

Podziękowania należą się też pozostałym nauczycielom, którzy zaangażowali się aby uatrakcyjnić ten dzień.

Koordynatorzy : Stella Dąbroś , Marta Sieroń

Fotorelacja na szkolnym fanpage - zapraszamy!

  w Szczucinie