Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
w Szczucinie

Podsumowanie zajęć z MChE

 Dnia 6 czerwca w Akademii Tarnowskej odbyło się podsumowanie kolejnej edycji zajęć w obszarze elektryczno – elektronicznym w ramach projektu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej – Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II. W auli przed uczniami wystąpiła także JM Rektor AT dr hab. Małgorzata Kołpa prof. Uczelni, która pogratulowała im ukończenia całego cyklu zajęć, zachęcając jednocześnie do kontynuowania edukacji.
Po wykładzie uczniowie z klas 2TI i 4MIP zwiedzili bazę techno-dydaktyczną Wydziału Politechnicznego, nowocześnie wyposażone laboratoria, testowali sprzęt dydaktyczno-naukowy, oglądali wykonane projekty studenckie. Uczniowie mieli również możliwość wziąć udział w II edycji targów „Innowacje Tarnowskie ITAR 2023” Wydarzenie które miało na celu promowanie innowacji gospodarczych i naukowych.
Mieliśmy również okazję obejrzeć bardzo ciekawe WIDOWISKO MULTIMEDIALNE ISKRY NIEPODLEGŁEJ. To nowoczesny spektakl multimedialny Biura „Niepodległa” umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentowane są fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.

Opiekun uczniów: mgr inż. Wojciech Wilk

Galeria zdjęć na szkolnym fanpage

  w Szczucinie