Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
w Szczucinie

Dzień Sportu i Dzień Dziecka w PCEiKZ

28 maja 2024 r. we wtorkowy poranek, spotkaliśmy się na obchodach Dnia Sportu, który w tym roku połączony został z Dniem Dziecka.

Sportowej rywalizacji sprzyjała pogoda każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie. Rywalizowano w turnieju piłki siatkowej, piłki nożnej oraz szachach.

Wyniki:

Szachy:

I miejsce Szymon Adamczyk

II miejsce Damian Kawa

III miejsce Kinga Plisak

Piłka nożna:

I miejsce klasa II Z

II miejsce klasa IV TI

III miejsce klasa I TMT

Piłka siatkowa:

I miejsce klasa IV TI

II miejsce klasa IV TM

III miejsce klasa II TI

Gratulujemy sportowej postawy i rywalizacji fair play.

Uczniom spodobała się też możliwość spędzenia czasu przy zorganizowanym dla wszystkich karaoke. Impreza przebiegała w znakomitej atmosferze i wszyscy świetnie się bawili. Godna podziwu jest znajomość tekstów piosenek przez uczniów i ich zaangażowanie w śpiewanie. Zresztą nie tylko uczniowie ale też nauczyciele i dyrekcja dobrze się bawili.

Wielką przyjemność sprawiła uczestnikom obchodów możliwość grillowania, przy którym przez cały czas gromadzili się uczniowie. Można było osłodzić sobie ten dzień ciastkami. Poczęstunek został ufundowany przez Radę Rodziców za co dziękujemy!

Było to udane przedpołudnie. Pogoda dopisała i humory również. Tegoroczny Dzień Sportu minął w przyjaznej, miłej, rozśpiewanej i roztańczonej atmosferze.

Dziękujemy panu Mariuszowi Najduchowi i Krzysztofowi Jasicy za wykonanie grilla, który zostanie na potrzeby szkoły.

Organizatorzy dziękują wszystkim za zaangażowanie i pomoc !

Galeria zdjęć na szkolnym fanpage 

  w Szczucinie