Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
w Szczucinie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024, która zgromadziła uczniów PCEiKZ, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością wyjątkowi goście: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentowała Pani Joanna Ohratka, Radę Rodziców reprezentował Pan Piotr Włodarz.

Po uroczystym odśpiewaniu Hymnu, Pani Dyrektor Magdalena Mach - Surowiec podziękowała przedstawicielce Organu Prowadzącego za owocną współpracę, rodzicom za wsparcie i opiekę nad młodzieżą, a także nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczny trud nauczania i wychowania. Pani Dyrektor Magdalena Mach – Surowiec wraz z Panią Joanną Ohratką pogratulowały i wręczyły nagrody najlepszym uczniom. W dalszej części uroczystości uczniowie klasy II w pożegnali starszych kolegów i koleżanki z klasy III w, którzy dzisiaj opuszczają mury naszej szkoły. Uczennice klasy III LO A wykonały sentymentalny utwór pt.: „Piosenka Absolwenta”. Następnie odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami i rozdanie świadectw.

Przed nami wakacje. Miejmy nadzieję, że będą pełne radości i beztroskich chwil, ale pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wypoczynku.

Życzymy udanych WAKACJI! Do zobaczenia we wrześniu!

Relacja fotograficzna na szkolnym fanpage.

  w Szczucinie